Uzmanlar tarafından hazırlanan aşağıdaki resim, karakterinizle ilgili önemli şeyler anlatıyor. Önce resme dikkatlice bakın ve çok düşünmeden ilk aklınıza gelen şeyin ne olduğunu aklınızda tutun.

Gelelim ne gördüğünüze… Eğer;

Bir patlama gördüyseniz:

Bu durum, sizin çok iyi gelişmiş bir hayal gücüne sahip olduğunuza ve bu özelliğinizin farklı şartlarda size yardımcı olduğuna işarettir. Büyük ihtimalle kreatif bir insansınız ve bu tip işlerin yapıldığı bir yerde çalışıyorsunuz. Eğer kreatif işler yapılan bir yerde çalışmıyorsanız o zaman, belki de gizli kalmış becerileriniz. Belki de bu becerilerin ortaya çıkması için kendinize bir şans vermelisiniz. Çocukken en çok ne yaparken eğlendiğinizi düşünün: Mesela şarkı söylerken mi ya da resim yaparken mi? En azından, yeni bir hobi edinmek size zarar vermez. Hayatınızı dolu dolu yaşamak için mutlaka bu kreatif enerjinizi kullanmalısınız.

İki el gördüyseniz:

Sizin de çok iyi gelişmiş bir hayal gücünüz var ama aynı zamanda günlük eylemlerinizde mantığınızla hareket etmeyi ihmal etmiyorsunuz. İlk olarak, önünüzde somut olarak neyin olduğuna bakıyorsunuz. Kafanız her zaman çok net, bu yüzden insanlar sizi sağlam bir tavsiye kaynağı olarak görüyor. Rasyonelliğiniz ve keskin zekanız, en zor ve karmaşık durumlarla başa çıkabilmenizi sağlıyor. Hiç bir zaman panik yapmıyor, soğukkanlılığınızı koruyorsunuz, aynı zamanda diğer insanları da sakinleştirebiliyorsunuz. İnsanlar sizde güçlü bir kişilik görüyor, bu yüzden başkalarını da kendinize çekiyorsunuz.

Eğer bir ağaç gördüyseniz:

Küçük detaylara dikkat eden, gözlemci bir kişiliğiniz var. Sizden herhangi bir şeyi saklamak mümkün değil. Aynı zamanda etrafınızdaki insanların, duygularına karşı da çok duyarlısınız. İnsanlardan nasıl bilgi alacağınızı  ve karşınızdakine doğru soruları ne zaman sormanız gerektiğini iyi biliyorsunuz. Kararlarınız, profesyonel iş dünyasında çok önemli bir yer tutmaya aday. Temiz, düzgün ve titizlikle yapılması gereken işlerde başarılı olma ihtimaliniz çok ama çok yüksek.

Eğer hiç bir şey görmediyseniz:

Eğer yukarıdaki resme baktığınızda hiç bir şey göremediyseniz, muhtemelen iyi bir tatile ve dinlenmeye ihtiyacınız var demektir. Kafanızın dalgın ve vücudunuzun bitkin olduğu çok belli, bu yüzden karışık işleri yapacak gücü kendinizde bulamıyorsunuz. Huzur bulacağınız ve yalnız kalabileceğiniz bir yerlere gidin ve bir kaç günlük bir kaçamak yapın. Gücünüzü topladıktan sonra testteki resme tekrar bakabilirsiniz.

 

Leave a Reply