Uyuma şekliniz karakterinizi gösteriyor. Resme bakarak kendinize uygun uyuma pozisyonunu seçin.

Eğer dizleriniz hafifçe bükük, bir yanınıza doğru yatıyorsanız;  sakin ve güvenilir bir kişiliğiniz var. Sizi kızdırmak kolay değil. Gelecekle ilgili kaygılarınız yok. En zor zamanlarda bile yüzünüzden gülümse eksik olmuyor. Hayatınızın akışını etkileyebilecek problemleri atlatmakta güçlük çekmiyorsunuz.

Eğer fetüs pozisyonunda uyuyorsanız;  genellikle korunma, anlaşılma ve sevilme ihtiyacı içindesiniz. Bu şekilde uyuyarak, karşılaştığınız sorunlarla bağınızı koparmaya çalışıyorsunuz.  Size en uygun işler, resim yapmak, dans ve yazarlık olabilir.

Eğer 3 numaralı resimdeki gibi kollarınız yana açık, yüz üstü yatıyorsanız; liderliğe açık bir kişiliğiniz var. İnisiyatif almayı seviyorsunuz. Kişisel ve özel hayatınızda bir düzen olmasına özen gösteriyorsunuz. Her şeyi önceden planlamayı seviyorsunuz, sürprizlerden hoşlanmıyorsunuz. Keskin sorumluluk duygunuz, başarılı olmanızı sağlayabilir.

Eğer sırt üstü yatıyorsanız;  Siz hayatı seven, pozitif bir insansınız. Dikkat çekmeyi ve dostlarınızla güzel zaman geçirmeyi seviyorsunuz. Genelde dirayetli ve inatçı bir şekilde çalışıyorsunuz ancak her zaman doğruları söyleyen bir yapınız var ve rasyonelsiniz. Bu pozisyonda uyuyan insanlar, genellikle güçlü bir kişiliğe sahiptir.

Hazıroldaki bir asker gibi uyuyorsanız; çok tertipli ve düzenli bir insansınız. Hayattaki hedefleriniz ve o hedeflere nasıl ulaşacağınız konusunda netsiniz. Sınırlarınız kesin ve talepkar bir kişiliğiniz var. Ancak hedeflerinize ulaşmak için başkalarını değil, kendinizi zorluyorsunuz.

Eğer altıncı resimediki gibi bir diziniz yukarda uyuyorsanız; muhtemelen öngörülemeyen bir kişiliğiniz var. Bu yapınız sizi farklı maceralara çekebiliyor. Ruh haliniz sıklıkla değişken olduğu için, bu durum çevrenizdekileri de olumsuz etkiliyor. Hayatınızı etkileyen kararları almakta zorlanıyorsunuz ve ikilemde kalıyorsunuz.

Eğer tek bir pozisyonda değil de, sürekli farklı pozisyonlarda uyuyan biriyseniz, belki sizin de farkına varmadığınız çok yönlü bir kişiliğiniz var. Farklı uyuma şekliniz varsa, belki karakteriniz de farklı zamanlarda değişiklik gösteriyor olabilir.

Leave a Reply